Nowy numer 34/2019 Archiwum

Bóg jest dla wszystkich

W Uroczystość Objawienia Pańskiego, 6 stycznia w ponad 600 miastach Polski oraz kilkunastu diecezji zielonogórsko-gorzowskiej odbędą się Orszaki Trzech Króli.

Uczestnicy orszaków m.in.: w Bielawie, Drezdenku, Gorzowie Wlkp., Głogowie, Kostrzynie nad Odrą, Lubsku, Międzyrzeczu, Nowej Soli, Przemkowie, Szlichtyngowej, Wschowie, Zielonej Górze i Żarach oddadzą pokłon Dzieciątku Jezus, dziękując na wolną ojczyznę w setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Największe orszaki przejdą ulicami: Głogowa, po raz szósty (początek o godz. 13.30 na Placu Tysiąclecia), Gorzowa Wlkp., po raz czwarty (rozpoczęcie na Placu Katedralnym o godz. 14.00) i Zielonej Góry, po raz siódmy (rozpoczęcie na deptaku po zakończeniu Mszy św. o godz. 12.00 w kościele p.w. Najświętszego Zbawiciela).

« 1 »

Zobacz także

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL