Nowy numer 41/2019 Archiwum

Piękno i wielobarwność świąt

Zespół "Wniebogłosy" wraz zaproszonymi gośćmi wykonał najbardziej znane kolędy i pastorałki. A wszystko to 7 stycznia podczas niezwykłego koncertu.

Wspólnie czuwanie przy żłóbku Bożego Dziecięcia to podstawowy cel koncertu kolęd, który odbył się 7 stycznia w kościele pw. Najświętszego Zbawiciela w Zielonej Górze.

- Chcieliśmy, aby młode pokolenie zobaczyło, co to znaczy wspólnie rodzinnie kolędowanie. Chcieliśmy pokazać piękno i wielobarwność świąt Bożego Narodzenia obfitującego w tradycję wielu regionów Polski - mówi opiekun zespołu ks. Łukasz Grzendzicki.

- To wspólne kolędowanie i adorowanie Bożego Dziecięcia uczy nas ludzkiej wrażliwości i otwiera serce, aby z miłością pochylać się nad drugim człowiekiem, tak jak Święta Rodzina pochylała się nad małym Jezusem - dodaje.

W skład zespołu wchodzą: Wiesława Dobrolińska, Aleksandra Ferenc, Kamila Szrajber, Ewa Lewandowska, Joanna Siwek, Katarzyna Jurys, Anna Hozakowska, Marcin Wolski, Grzegorz Jurys, Łukasz Kot, Marcin Górecki.

Gościnnie towarzyszyli: Waldemar Mroziki (klawisze) i Mariola Szajna (skrzypce).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL