Nowy numer 41/2019 Archiwum

Ważna symbolika chrześcijańska

Diecezjalna Caritas ogłosiła już konkurs na projekt kartki świątecznej. Najlepsza zostanie wysłana do darczyńców.

W konkursie mogą wziąć udział wszystkie dzieci, a w szczególności związane z dziełami Caritas np. poprzez świetlice, Szkolne Koła Caritas, Parafialne Zespoły Caritas i inne placówki.

- Wybrany projekt zostanie wykorzystany do przygotowania kartek świątecznych wysyłanych z życzeniami do wszystkich darczyńców i osób współpracujących z diecezjalną Caritas - wyjaśnia Leszek Masklak z Caritas.

- Zwracamy jednocześnie uwagę na zachowanie możliwie głębokiego charakteru treści prac, aby symbolika chrześcijańska przeważała nad symbolami świeckimi i komercyjnymi - dodaje.

Dodajmy, że dla laureatów przewidziano ciekawe nagrody rzeczowe.

Prace (format A4) na odwrocie powinny zawierać następujące informacje: imię i nazwisko autora pracy, wiek autora, placówka zgłaszająca pracę, telefon kontaktowy do placówki.

Prace konkursowe prosimy przekazać lub przesłać na adres: Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej, ul. Bema 32-34, 65-170 Zielona Góra

Nieprzekraczalny termin nadsyłania prac: 2 marca 2018 roku.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL