Nowy numer 45/2018 Archiwum

Tak łatwo się nie poddadzą

W zielonogórskiej parafii pw. św. Stanisława Kostki 27 stycznia odbyło się spotkanie organizacyjne dla osób zainteresowanych wyjazdem na ŚDM w Panamie.

Dni w Diecezjach odbędą się od 17 do 21 stycznia 2019 roku. Natomiast wydarzenia centralne w Panamie odbędą się od 22 do 27 stycznia. Przewidywany koszy wyjazdu i pobytu to ok. 8,5 tys. zł. To właśnie koszty najbardziej odstraszają potencjalnych uczestników, ale uczestnicy spotkania zapewniają, że tak łatwo się nie poddadzą. – Młodzież jak wiadomo jest kreatywna i będziemy kombinować – zapewnia Łukasz Gonia z Zielonej Góry.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy