Nowy numer 38/2018 Archiwum

Z modlitwą i życzeniami w hospicjum

Uczniowie Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Gorzowie Wlkp. nie zapomnieli o Światowym Dniu Chorego, który przypada w najbliższą niedzielę.

Tuż przed feriami zimowym odwiedzili podopiecznych Hospicjum św. Kamila w Gorzowie Wlkp. Wszystko w ramach akcji „Młodzi chorym”.

Przez cały tydzień, podczas porannej modlitwy, uczniowie modlili się za osoby chore i cierpiące, a szczególnie za pacjentów Hospicjum św. Kamila w Gorzowie. To właśnie dla nich dzieci własnoręcznie przygotowały kartki z życzeniami, a ich starsi koledzy z III klasy gimnazjum, pod opieką wychowawczyni Agnieszki Kędziorskiej i ks. Bartłomieja Rybackiego, zanieśli je dziś chorym.

– Dla młodzieży to była nie tylko okazja do wyrażenia solidarności z osobami chorymi, ale też przekonania się, że nie trzeba wiele, aby komuś pomóc lub go pocieszyć – zauważa ks. Bartłomiej Rybacki.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma