Nowy numer 42/2019 Archiwum

Modlitwa, agapa i rozmowy

Parafialny Oddział Akcji Katolickiej przy parafii pw. Macierzyństwa NMP 5 lutego świętował jubileusz 15-lecia działalności.

Pierwszym prezesem oddziału był śp. Jan Mazurek, a kolejnym, który pełni tę funkcję do dziś jest Jan Greczycho. Od początku powstania oddziału jej parafialnym asystentem jest proboszcz ks. Jerzy Kordiak. Jubileuszowe obchody rozpoczęła Msza św. pod przewodnictwem asystenta diecezjalnego Akcji Katolickiej ks. Zbigniewa Samociaka. Po liturgii w salkach parafialnych odbyła się agapa, podczas której prezes Jan Greczycho przedstawił prezentację multimedialną będącą kroniką działalności parafialnego oddziału. Była to także okazja do rozmów o wyzwaniach i radościach wspólnoty.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL