Nowy numer 38/2018 Archiwum

Grać na chwałę Boga

Życie wieczne często opisywane jest jako udział w „niebiańskiej” liturgii. – Czy chciałbym całą wieczność spędzić na nudnej i nieprzygotowanej liturgii? – pytał retorycznie ks. Bogusław Grzebień.

W Rokitnie przed obliczem Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej spotkali się na rekolekcjach, trwających od 16 do 17 lutego, organiści posługujący w diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. Współtworzący liturgię muzycy często pozostają w cieniu, są mało widoczni, ale za to dobrze słyszani.

Dostępne jest 22% treści. Chcesz więcej? Wykup dostępu do całego artykułu. Cena 1,23. Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma