Nowy numer 38/2018 Archiwum

Z Panem Bogiem twarzą w twarz

Liturgia to nie tylko zbiór technicznych postaw i gestów, ale przestrzeń, w której doświadcza się żywego Boga. O tym mają okazję przekonać się uczestnicy rekolekcji, które od lat odbywają się w trakcie ferii zimowych.

Chodzi oczywiście o Kurs Oazowy dla Animatorów Liturgii (KODAL) prowadzony przez diecezjalną diakonię liturgiczną Ruchu Światło–Życie. W tym roku odbywał się od 10 do 19 lutego w domu rekolekcyjnym prowadzonym przez Zgromadzenie Sióstr Służebniczek Niepokalanego Poczęcia NMP w Luboniu k. Poznania.

Dostępne jest 4% treści. Chcesz więcej? Wykup dostępu do całego artykułu. Cena 1,23. Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma