Nowy numer 46/2018 Archiwum

Gdzie człowiekowi będzie lepiej

„U Pana Boga za piecem” – to nazwa nowej inicjatywy zielonogórskich sióstr elżbietanek.

Zabiegi rehabilitacyjne, pracownie terapeutyczne i przedszkole – to do tej pory główne dzieła zielonogórskich elżbietanek. Wkrótce rusza nowe – Dom Dziennego Pobytu. – Pomysł kiełkuje w nas od trzech lat, ale dopiero teraz pojawiła się taka możliwość. A potrzeba jest, bo nasze społeczeństwo starzeje się, ludzi starszych i chorych przybywa. Czasem są to osoby samotne, czasem opiekują się nimi dzieci lub współmałżonek. Ale każdy wie, że to niełatwe zadanie przez 24 godziny na dobę – zauważa s. Irmina Zielińska.

Dostępne jest 31% treści. Chcesz więcej? Wykup dostępu do całego artykułu. Cena 1,23. Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy