Nowy numer 3/2021 Archiwum

Debata na Dzień Kobiet

"Kobieta marzeń. Jak nią być? Jak ją znaleźć?" – to hasło spotkania na które zaprasza Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży. Już 8 marca w Zielonej Górze!

Debaty walentynkowe na stałe wpisały się w propozycję Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Zaplanowane dyskusje są odpowiedzią młodych ludzi na promowany we współczesnym świecie konsumpcyjny styl życia, często pozbawiony jakichkolwiek zasad i wartości. Organizatorzy chcą, aby ta rozmowa stała się także okazją do głębszej refleksji nad tematami dotyczącymi miłości, narzeczeństwa i małżeństwa.

Mimo, że święto zakochanych już dawno za nami, to jednak w tym roku, nie było jeszcze debaty. Dlaczego? Powód jest prosty: 14 luty w tym roku przypadał w okresie ferii szkolnych. Dlatego zdecydowano się na inny termin, czyli 8 marca w Dzień Kobiet.

W tym roku debata odbędzie się pod hasłem: „Kobieta marzeń. Jak nią być? Jak ją znaleźć?”. – Będzie to czas dyskusji o współczesnych sposobach nawiązywania relacji damsko-męskich oraz poszukiwanie odpowiedzi na pytanie jak budować dojrzałe i trwałe relacje – wyjaśnia Agnieszka Wojnarowicz z KSM.

– Zapraszamy oczywiście panów i panie. Panel dyskusyjny jest przygotowany tak, aby jedni i drudzy byli  zainteresowani i mogli jak najwięcej dobrego wynieść ze spotkania – dodaje.

Gośćmi będą m.in. Krystyna Zelek – psychoterapeuta rodzinny oraz ks. Mariusz Dudka – diecezjalny duszpasterz rodzin.

Debata rozpocznie się o godz. 12.00 na Uniwersytecie Zielonogórskim przy al. Wojska Polskiego 69 (budynek A-16, aula C).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama