GN 24/2018 Archiwum

A Przystanek Jezus nazwy nie zmienia

PolAndRock Festiwal - tak będzie nazywał się dotychczasowy Przystanek Woodstock.

Po 23 latach Przystanek Woodstock zmienia swoją nazwę. - Z powodów prawnych oraz powodów, które wyczerpały już wobec nas limit przyjaźni i miłości Michaela Langa, twórcy amerykańskiego Woodstock, musimy zmienić nazwę festiwalu. Nazwa Woodstock jest zastrzeżona - oświadczył dziś Jerzy Owsiak na konferencji prasowej.

Owsiak wyjaśniał, że utrzymanie dotychczasowej nazwy wiązałoby się z koniecznością zmiany charakteru festiwalu i wprowadzenia płatnych biletów. Tłumaczył też, że nazwa WOŚP nie zmienia się.

Co z inicjatywą ewangelizacyjną Przystanek Jezus, który odbywa się w tym samym czasie w Kostrzynie nad Odrą? - Przystanek Jezus odbędzie się i zostanie przy swojej nazwie - zapewnia ks. Artur Godnarski.

Przypomnijmy, że Przystanek Jezus jest ogólnopolską inicjatywą ewangelizacyjną skierowaną do ludzi młodych uczestniczących w Przystanku Woodstock, a teraz przy

Galeria zdjęć z ubiegłorocznego Przystanku Jezus: TUTAJ

PolAndRock Festiwal odbędzie się od 2 do 4 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma