Nowy numer 42/2019 Archiwum

Rekolekcje z o. Jamesem Manjackalem

"Nowe życie w Jezusie Chrystusie" - ten fragment Pisma Świętego będzie hasłem rekolekcji, które w Gorzowie Wlkp. poprowadzi znany misjonarz.

Rekolekcje, które poprowadzi o. James Manjackal, od 25 do 27 maja, organizowane są przez parafię pw. Pierwszych Męczenników Polski w Gorzowie Wielkopolskim i wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym „Christianoi”. Odbędą się w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 20 w Gorzowie Wlkp. Rejestracja już trwa, a ilość miejsc jest ograniczona. Może w nich wziąć ok. 1200 osób. Szczegóły i zapisy: www.rekolekcje.meczennicy.pl.

O. James Manjackal MSFS to hinduski duchowny katolicki, zakonnik i charyzmatyczny wędrowny kaznodzieja. Urodził się 18 kwietnia 1946 roku w Cheruvally, w państwie Kerala w Południowych Indiach. Święcenia kapłańskie przyjął 23 kwietnia 1973 roku  w Kongregacji Misjonarzy Św. Franciszka Salezego (MSFS). Potem jeden rok pracował  na misji w Visakhapatnam. Następnie został wykładowcą w seminarium w Ettumanoor, Kerala. I wtedy właśnie spotkał Jezusa dzięki modlitwie młodego człowieka. Został uleczony fizycznie i duchowo i od tego momentu zaczął głosić charyzmatyczne rekolekcje na całym świecie. Ojciec James jest też założycielem "Charis Marien Maids"- apostolskiej społeczności poświęconej Jezusowi w diecezji Vijayapuram, Kottayam, w Kerala. Charyzmatyczny duchowny jest także autorem licznych książek.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL