Nowy numer 43/2020 Archiwum

Co, gdzie, kiedy?

Gdzie warto się wybrać w ten weekend? Zobacz ciekawe i wartościowe propozycje na spędzenie czasu!

Nie siedźcie w domu. Skorzystajcie!

Głogów

Stowarzyszenie ,,Bractwo św. Jakuba” zaprasza 21 kwietnia na XIV Pieszą Pielgrzymkę ,,Do źródła św. Jakuba w Jakubowie”, która wyruszy sprzed głogowskiej kolegiaty o godz. 7.30 w sobotę. O godz. 13.00 Msza św. w sanktuarium w Jakubowie.

Gorzów Wlkp.

Parafia pw. Pierwszych Męczenników Polski zaprasza w niedzielę 22 kwietnia na spektakl Teatru Gorzowskiego pt. Apokalipsa św. Jana w reżyserii Artura Nełkowskiego. Rozpoczęcie o godz. 19:00.

Przemków

I Mistrzostwa Ministrantów w Szachach Szybkich odbędą się 21 kwietnia Zespole Szkół im. Ireny Sendler w Przemkowie (ul. Leśna Góra 3). Zwycięzca turnieju otrzyma Puchar Biskupa Zielonogórsko-Gorzowskiego. Program: godz. 10.00 – Msza św. w kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Przemkowie, godz. 11.00 – otwarcie turnieju (Zespół Szkół przy ul Leśnej); godz. 11.15 - rozpoczęcie rozgrywek; godz. 15.00 – obiad; godz. 15.45 – rozdanie nagród.

Zielona Góra

Wielki Mecz Charytatywny na rzecz Hospicjum im. Lady of Ryder przy zielonogórskim szpitalu odbędzie się 22 kwietnia na stadionie przy ul. Sulechowskiej. Zagrają uczniowie, absolwenci i nauczyciele III LO kontra przedstawiciele służb mundurowych. W programie także pokazy sprzętu strażackiego a także zabawy na trampolinie dla dzieci. Początek o godz. 15.00.

Masz jeszcze inną ciekawą propozycję. Napisz: zgg@gosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama