Nowy numer 41/2019 Archiwum

Dołącz do chóru i uwielbiaj Jezusa Eucharystycznego

W Boże Ciało już po raz trzeci odbędzie się Zielonogórski Koncert Uwielbienia. Ty też możesz zaśpiewać! Warsztaty już w ten weekend.

Co zrobić, aby w Boże Ciało zaśpiewać na koncercie uwielbieniowym przy zielonogórskim kościele pw. Ducha Świętego. Wystarczy umieć trochę śpiewać, mieć otwarte serce i przyjść na warsztaty.

– Warsztaty mają charakter otwarty. Po prostu do uwielbiania Boga są zaproszeni wszyscy, którzy chcą modlić się śpiewem. Podczas dwóch weekendów czyli 12 i 13 maja oraz 19 i 20 maja będzie możliwość poprawienia swojej emisji głosu pod okiem profesjonalistów. Jest to równ­ież wspaniała okazja do nawiązania nowych znajomości – wyjaśnia Iga Mesjasz.

– W ślad za wieloma miastami w Polsce oraz w jedności z nimi Zielonogórski Koncert Uwielbienia odbędzie się w uroczystość Bożego Ciała czyli 31 maja o godz.19.30. Bardzo serdecznie zapraszamy – dodaje.

Szczegóły: fb.com/zielonogorskikoncertuwielbienia

Zgłoszenia i pytania należy kierować na adres uwielbienie.zgora@gmail.com

Zobacz jak było w zeszłym roku: GALERIA ZDJĘĆ

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL