Nowy numer 33/2020 Archiwum

Lubisz śpiewać? Koniecznie przyjdź!

To już ostatni moment na zgłoszenie się na II Zielonogórskie Warsztaty Liturgiczno-Muzyczne w Zielonej Górze. Uwaga! Termin mija już dziś!

Warsztaty poprowadzi kompozytor, producent muzyczny, dyrygent, kontrabasista i wokalista Hubert Kowalski. Niezapomnianych doznań muzycznych i duchowych dostarczą również zaproszeni wokaliści w towarzystwie muzyków Filharmonii Zielonogórskiej i Gorzowskiej.

"W nauce Jezusa Chrystusa możemy znaleźć zachętę do rozwijania swoich talentów. Także hasło towarzyszące warsztatom jest równie wymowne: »Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali« (św. Jan Paweł II). Dlatego warsztaty adresowane są do wszystkich, którzy lubią śpiewać i muzykować, którym leży na sercu piękno muzyki liturgicznej oraz podnoszenie jej poziomu w naszych kościołach. Również każdy, kto chce bardziej zaangażować się w życie Kościoła lub też podnieść swoje umiejętności wokalne, może uczestniczyć w tej formie doskonalenia lub pozyskiwania swoich umiejętności. Zobaczycie, że na koniec naszego spotkania, z tych różnorodnych doświadczeń, powstanie wyjątkowy chór radośnie oddający chwałę Bogu wspólnym, wielogłosowym śpiewem i grą na instrumentach" - czytamy na stronie organizatorów.

Informacje i zapisy: TUTAJ

Warsztaty Liturgiczno-Muzyczne w Zielonej Górze, Hubert Kowalski
Stowarzyszenie Artystów ZDOLNI DO WSZYSTKIEGO

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama