Nowy numer 42/2019 Archiwum

Dają szersze spojrzenie

Sakramenty nowym wezwaniem dla Kościoła katolickiego – to temat już 5. sympozjum dogmatycznego, które odbyło się w Paradyżu.

– Co roku wymyślam jakiś temat z ks. prof. Wiesławem Bożejewiczem z Warszawy. Zapraszamy naukowców z Polski i zagranicy. W tym roku zajmujemy się aktualnością sakramentów w Kościele. Współcześnie mamy chociażby problem z rozumieniem małżeństwa. Część wiernych nie zna podstaw sakramentologii, dlatego trzeba lepiej wytłumaczyć pojęcia i skutki sakramentów – wyjaśnia organizator ks. dr hab. Jan Radkiewicz, prelegent i prowadzący konferencję.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL