Nowy numer 42/2019 Archiwum

Tak robił Pan Jezus

Do sanktuarium MB Cierpliwie Słuchającej 2 czerwca przyjechało kilka tysięcy dzieci. Była modlitwa, a potem zabawa, zabawa i jeszcze raz zabawa.

Festyn Rodzinny „Bądźmy Razem” co roku organizuje diecezjalna Caritas. – Jak nie świętować Dnia Dziecka? Jest coś dla ducha i coś dla ciała, bo taki jest człowiek. Najpierw chcemy podziękować Panu Bogu za to, że nam błogosławi i poprosić w intencjach, które są dla nas ważne. A później idziemy się bawić. Tak, jak robił Pan Jezus, z modlitwy zawsze przychodził do uczniów, po prostu z nimi był i szedł przez życie – zauważa ks. Stanisław Podfigórny, dyrektor diecezjalnej Caritas.

Dostępne jest 48% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL