Nowy numer 44/2020 Archiwum

Świętowanie niedzieli na całego!

Najpierw Marsz dla Życia i Rodziny, potem Piknik Rodzinny, a na koniec koncert Beaty Bednarz i ks. Jakuba Bartczaka. To wszystko w niedzielę 10 czerwca w Głogowie.

Organizatorami przedsięwzięcia jest głogowska parafia pw. św. Klemensa i Katolickie Stowarzyszenie Edukacyjne im. Klemensa Hofbauera.

Marsz dla Życia i Rodziny rozpocznie wyruszy o godz. 11.15 sprzed Okna Życia przy głogowskim szpitalu. Na godz. 12.30 zaplanowano Mszę św. w intencji rodzin na scenie za kościołem św. Klemensa, a później rozpocznie się Piknik Rodzinny.

Zaraz po Mszy św. przewidziano blok muzyczny dla dzieci w którym zaśpiewa Zespół „Klemensiątka”, dzieci z Przedszkola Publicznego nr 3 w Głogowie, a także zespoły i soliści z prywatnej Szkoły Muzyki Rozrywkowej.

Blok pokazów i konkursów rozpocznie się o godz. 15.00, a w nim m.in. quizy, pokaz ratunkowy i policyjny, konkursy sportowe, malowanie twarzy, zamki dmuchane. Natomiast o 17.00 rozpocznie się blok muzyczny dla dorosłych czyli występ Chóru Gospel „Space of Grace”, przedstawienie o św. Klemensie Hofbauerze i teleturniej dla małżonków.

Na godz. 19.00 zaplanowano występ Beaty Bednarz z zespołem, a na godz. 21.00 rapera ks. Jakuba Bartczaka.

Gościem pikniku będzie także sportowiec Paweł Zagumny, który otworzy boisko siatkarskie.

Organizatory zadbali również o smaczną regionalną kuchnię.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama