GN 24/2021 Otwarte Archiwum

Polska, gola!

Strefa kibica w salkach na plebanii? Jak najbardziej! Tak jest chociażby w parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Międzyrzeczu.

Na wspólnym oglądaniu meczu spotyka się wspólnota Ruchu Światło–Życie działająca przy parafii pw. św. Jana Chrzciciela. – Zawsze lepiej oglądać razem. Wspólne emocje, radość, rozmowy i przede wszystkim – trzymanie kciuków za naszą drużynę – podkreśla ks. Damian Drop, wikariusz i opiekun oazy.

To nie pierwsze wspólne oglądanie meczu na plebanii. Zaczęło się od  Euro 2016. – Zawsze lubimy spędzać ze sobą czas, dlatego czymś naturalnym jest dla nas wspólne śledzenie wydarzeń sportowych. Oglądaliśmy większość meczy eliminacyjnych, a poza tym część z nas wybrała się do Warszawy na mecz Polska–Czarnogóra na Stadionie Narodowym – wyjaśnia wikary.

Polska, gola!   Ks. Damian Drop gotowy do kibicowania Agata Mirowska Młodzi kibice oczywiście liczą na finał z udziałem polskiej drużyny, a na pewno na zwycięstwo z Senegalem. – Wspólne kibicowanie to sama przyjemność. Z radością spotkamy się, by wspólnie dzielić się emocjami podczas meczu – mówi Agata Mirowska.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama