Nowy numer 42/2019 Archiwum

Dbaj o zdrowie i sprawność fizyczną

VII Diecezjalny Turniej Piłki Siatkowej Oddziałów i Kół KSM odbył się 20 czerwca w Zielonej Górze.

Takie zakończenie roku i rozpoczęcie wakacji to już tradycja młodzieży z KSM. – Do południa mieliśmy zjazd przedstawicieli z całej diecezji, a teraz chcemy integrować się na sportowo. Realizujemy jedną z dziesięciu zasad naszego stowarzyszenia, która brzmi „Dbaj o zdrowie i sprawność fizyczną” – wyjaśnia ks. Marcin Bobowicz, asystent diecezjalny KSM.

Dbaj o zdrowie i sprawność fizyczną   Drużyna z parafii pw. św. Jadwigi z Zielonej Góry Krzysztof Król /Foto Gość

Do Winnego Grodu na turniej już nie po raz pierwszy przyjechali kaesmeowicze z Kargowej. Sześcioosobowa drużyna, pięciu kibiców i ksiądz. – Chcemy wspólnie rozpocząć czas wakacji z innymi oddziałami KSM z diecezji – wyjaśnia ks. Mateusz Pobihuszka, wikariusz z Kargowej.

W kargowskiej drużynie zagrał Michał Biegała. – Świetny pomysł. Wiele osób w naszym kraju lubi siatkówkę – zauważa Michał, który do KSM należy od czterech lat. – Tu poznaję wielu ciekawych ludzi i zbliżam się do Boga. To mój drugi dom – dodaje.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL