GN 24/2021 Otwarte Archiwum

Zaśpiewaj z NaNowo

Gospel dla Niepodległej? Czemu nie! Bezpłatne warsztaty wokalne to element Festiwalu Musica Misericordia, który odbywa się w Świebodzinie.

Tegoroczne warsztaty odbędą się od 27 do 28 października. Poprowadzi je Mariusz Obst wraz z Zespołem NaNowo. To trzynaście indywidualności, których codzienność przeplata pracą i muzyką.

Razem tworzą wyjątkowy skład tryskający energią i niespotykanym apetytem na życie. Każde spotkanie z publicznością jest dla nich świętem pełnym radości, zostawiającym po sobie wyjątkowy ślad.

Liderem zespołu NaNowo jest Marcin Obst, autor tekstów i muzyki, od samego początku związany z muzyką chóralna, gospelową. Dyrygent zespołów Metanoia p.JP2 i NaNowo. Chórmistrz w show telewizyjnym „Bitwa na Głosy”.

Współpracował m.in. z TGD, Adamem Sztabą, Marylą Rodowicz, Kubą Badachem, Mietkiem Szcześniakiem, Anną Marią Jopek, Krystyną Prońko, Grażyną Łobaszewską, Kasią Klich, DeMono, Natią Niemen, Mate.o,

Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne dzięki współfinansowaniu przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego i Stowarzyszenie Ars Familia.

Warsztaty są skierowane do młodzieży w wieku 13-35 lat.

Zapisy  na warsztaty: TUTAJ

NaNowo - Dziękuję
NaNowo

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama