GN 07/2020 Archiwum

Rekolekcje dla młodzieży w Łagowie

Miłość, młodość, płciowość, komunikacja, dziewczyna i chłopak, seks, czystość – to tematy, które będą poruszone na rekolekcjach YouCat Life. Warto zarezerwować czas od 9 do 11 listopada.

To propozycja diakonii życia diecezji zielonogórsko-gorzowskiej.

- Youcat life to czas intensywnego spotkania z Bogiem, z samym sobą i z drugim człowiekiem. To czas odkrywania swojej kobiecości i męskości. To czas poszukiwania odpowiedzi na nurtujące nas pytania o relacje damsko-męskie, czystość i nasze miejsce w tym rozpędzonym świecie. To spojrzenie na ludzkie sprawy przez pryzmat Bożej Miłości. To także warsztaty (osobne dla dziewczyn i chłopaków), konferencje, rozmowy, modlitwa i zabawa - wyjaśnia Katarzyna Gazińska z Ruchu Światło-Życie.

- Młodzież jest zainteresowana tą tematyką, ale w swoim środowisku nie może znaleźć właściwych odpowiedzi, dlatego chcemy zorganizować w naszej diecezji rekolekcje głoszone przez diakonię życia archidiecezji katowickiej, która nie tylko głosi piękną miłość słowem, ale i daje świadectwo życia - dodaje.

Rekolekcje są przeznaczone dla młodzieży w wieku od 14 do 18 lat.

Więcej informacji: tel. 609 508 748 lub k.gazinska79@gmail.com

Zapisy: TUTAJ

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama