Nowy numer 08/2020 Archiwum

"Gość Niedzielny" wyróżniony misyjnym medalem

"Gość Niedzielny" otrzymał medal "Benemerenti in opere evangelizationis". Nasz tygodnik od wielu lat informuje czytelników o najważniejszych wydarzeniach misyjnych. Także w naszej diecezji.

Uroczystość odbyła się 25 października w Muzeum Kolekcji im. Jana Pawła II (Galeria Porczyńskich) w Warszawie. Medal "Benemerenti in opere evangelizationis" to nagroda dla osób i instytucji najbardziej zasłużonych dla misji. Wzięli w niej udział przedstawiciele środowisk misyjnych w Polsce.

"Gość Niedzielny" został nagrodzony w kategorii „informacja medialna”. Teksty misyjne regularnie ukazują się także na naszej stronie internetowej i w papierowym wydaniu "Gościa Zielonogórsko-Gorzowskiego". Oto kilka przykładów:

Haiti. Druga Ojczyzna

Ludzie otwartych drzwi

Konkretne gesty miłosierdzia

Najmniej księży, najmniej kościołów

Uroczystość Wszystkich Świętych na Kubie

To ma wpływ na życie

Szkoła życia w Zambii

Wrażliwe dziecięce serca

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama