Nowy numer 08/2020 Archiwum

Odeszli w ostatnim roku

Pisaliśmy o nich na naszych łamach. Dziś ich wspominamy i prosimy o modlitwę w ich intencji. Ich sylwetki prezentujemy na kolejnych stronach artykułu.

Ks. Czesław Mazur (ur. 20 listopada 1956 r. - zm. 14 marca 2018 r.) był proboszczem parafii pw. Ducha Świętego we Wrocławiu, prepozytem Kapituły Świętokrzyskiej, referentem ds. sztuki kościelnej i diecezjalnym konserwatorem zabytków w Kurii Metropolitalnej Wrocławskiej oraz wizytatorem ds. sztuki kościelnej archidiecezji wrocławskiej, a także sekretarzem Archidiecezjalnej Komisji ds. Sztuki Kościelnej.

Czytaj więcej:

Odeszli w ostatnim roku  

« 1 2 3 4 5 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama