Nowy numer 07/2020 Archiwum

Odpust w Paradyżu

Macie plany na 11 listopada? A może odpust ku czci św. Marcina w Wyższym Seminarium Duchownym. To niepowtarzalna okazja, aby lepiej poznać miejsce formacji przyszłych kapłanów.

W niedzielę 11 listopada odbędą się uroczystości odpustowe w kościele seminaryjnym pw. św. Marcina w Paradyżu. Tego dnia wierni będą mogli uczestniczyć we Mszach świętych sprawowanych w paradyskiej świątyni o godz. 8.00 i 12.00.

Suma odpustowa z uroczystą procesją zostanie odprawiona o godz. 12.00. W liturgii weźmie udział młodzież z parafii pw. św. Anny w Jordanowie.

Po Eucharystii przewidziano poczęstunek dla uczestników. Natomiast o godz. 14.15 teatr klerycki „Zdumienie” przedstawi sztukę Samuela Becketta „Czekając na Godota”. Uroczystości odpustowe zakończy koncert religijny w wykonaniu Przemysława Szczotko.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama