Nowy numer 09/2020 Archiwum

Diecezjalne Spotkanie Kobiet

"Magnificat - Posługa Kobiet Katolickich" - to hasło spotkania, które odbędzie się już w najbliższą sobotę 24 listopada w Babimoście.

Spotkanie odbędzie się w parafii pw. św. Wawrzyńca w Babimoście. Gościem specjalnym wydarzenia będzie dr Anna Saj, która 2000 roku jest świecką misjonarką w ramach Katolickiego Instytutu Ewangelizacji wiata ICPE.

Spotkanie „Magnificat - Posługa Kobiet Katolickich” ma na celu pomoc kobietom w pogłębianiu lub ponownym odkryciu wiary. Została zainicjowana w 1981 roku przez grupę katoliczek z archidiecezji Nowy Orlean w USA, które dostrzegły potrzebę dzielenia się doświadczeniem wiary. W Polsce pierwszy oddział „Magnificat” powstał w 1997 roku w Lublinie z inicjatywy Anny Saj.

W programie: spotkania:
godz. 9.30 – rejestracja uczestniczek
godz. 10.00 – Msza św. w kościele parafialnym w Babimoście przed obrazem Matki Bożej Gospodyni Babimojskiej
godz. 11.30 – konferencja dr. Anny Saj
godz. 13.30 – spotkanie Magnificat i uroczysty obiad w sali w Podmoklach Małych
godz. 17.00 – zakończenie.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu powinny dokonać zgłoszenia drogą mailową (diecezjazg@interia.pl) lub telefonicznie (666 028 221).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama