Nowy numer 04/2020 Archiwum

Trzech kandydatów na prezesa KSM

"Święto KSM-owicza" trwało od 16 do 18 listopada w Zielonej Górze. W jego trakcie wybrano nowy zarząd Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

Nowy zarząd Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży to: Paulina Dziedzic z parafii pw. św. Jadwigi Śląskiej w Zielonej Górze, Hubert Nowak z parafii pw. św. Wojciecha w Kargowej, Aleksandra Ferenc z parafii pw. Najświętszego Zbawiciela w Zielonej Górze, Paulina Naramska z parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Głogowie,

Natomiast w skład komisji rewizyjnej weszli: Wojciech Binert z parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Głogowie, Michał Biegała z parafii pw. św. Wojciecha w Kargowej i Patryk Rogowski z parafii pw. św. Jadwigi w Zielonej Górze

W trakcie spotkania wyłoniono także trzech kandydatów na prezesa diecezjalnego KSM: Iwona Paulina Styrnal, Jakub Kusiowski, Jolanta Naskręt.

Ostatecznego wyboru dokona bp Tadeusz Lityński.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama