GN 07/2020 Archiwum

Sami też potrzebujemy miłosierdzia

W sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej od 23 do 25 listopada odbyły się rekolekcje parafialnych zespołów Caritas.

– Takie rekolekcje organizujemy dwa razy do roku. Chcemy, aby każdy z wolontariuszy miał taki czas, gdy uwolniony od codziennych obowiązków życia zawodowowego i prywatnego, może posłuchać słowa Bożego i wymienić się swoimi doświadczeniami z osobami z innych parafii – wyjaśnia Sylwia Grzyb, koordynator PZC. Rekolekcje odbyły się pod hasłem: „Biedak zawołał, a Pan go usłyszał”. Poprowadził je ks. Maciej Kulczyński.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama