Nowy numer 09/2020 Archiwum

Mężczyzno, zegnij kolana

"Adwent po męsku" już 8 grudnia w sanktuarium Matki Bożej Królowej Pokoju w Otyniu. Zaproszeni są wszyscy mężczyźni bez względu na wiek i stan ducha.

- „Adwent po męsku” jest nie tylko po to, aby umocnić swoją wiarę, ale też po to by we wspólnej modlitwie oddać Bogu wszelkie nasze troski i radości. Aby jeszcze mocniej pomodlić się za swoją żonę, za swoje dzieci czy inna bliską osobę - wyjaśnia Lesław Baczyński.

- To bardzo dobry czas by prawdziwie i po męsku przygotować się na narodziny Jezusa. "Adwent po Męsku" od tej strony „ziemskiej” to także czas by spotkać się z przyjaciółmi w naprawdę dobrym miejscu. Aby razem porozmawiać o swojej wierze, o swoich rodzinach i o każdej „chłopskiej” sprawie. To doskonały czas by wzmocnić swoją męskość bo silnymi mężczyznami stajemy się tylko maszerując z naszym Ojcem i Matką. Czyż sanktuarium Matki Bożej Królowej Pokoju, to nie dobre na to miejsce? Przyjedźcie, przekonacie się o sile prawdziwej miłości - dodaje.

Ramowy program:

  • godz. 15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia
  • godz. 15.15 – konferencja „Mąż wiary: przywódca” – ks. Zbigniew Tartak
  • godz. 16.15 – modlitwa o napełnienie darem męstwa i mądrości
  • godz. 16.30 - przerwa kawowa
  • godz. 17.00 – Różaniec w intencji małżeństw i rodzin.
  • godz. 17.30 – Eucharystia
  • godz. 18.30 – wspólna kolacja
  • godz. 19.15 – błogosławieństwo na rozesłanie
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama