Nowy numer 09/2020 Archiwum

Wojciech Perczak już urzęduje

Lubuskie ma nowego wicewojewodę. Dziś swojego zastępcę przedstawił wojewoda Władysław Dajczak.

Wicewojewoda Lubuski Wojciech Perczak to doktor nauk technicznych w zakresie organizacji produkcji, do 2012 roku wykładał na Uniwersytecie Zielonogórskim.

W latach 1998 -1999 był Dyrektorem Wydziału Gospodarki w Urzędzie Wojewódzkim w Zielonej Górze. W 2006 roku objął stanowisko Dyrektora Lubuskiego Oddziału Regionalnego w Zielonej Górze Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Warszawie.

W latach 2006-2007 był Wojewodą Lubuskim, a od 2008 do 2013 roku pracował jako Radca Generalny Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego. Od 2016 roku do 2017 roku Dyrektor Oddziału Terenowego w Poznaniu Agencji Nieruchomości Rolnych w Warszawie.

Od 2017 roku do 2018 roku Dyrektor Oddziału Terenowego w Poznaniu Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Warszawie. W roku 2018 przeszedł na emeryturę.

Wojciech Perczak został powołany na nowe stanowisko 11 grudnia powołany na stanowisko Wicewojewody Lubuskiego.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama