Nowy numer 08/2020 Archiwum

Adwent i żacy

"Studia to szczęście" - to temat rekolekcji, które odbyły się od 13 do 15 grudnia w Katolickim Centrum Studenckim "Parakletos" w Słubicach.

Rekolekcje akademickie skierowane są do studentów Collegium Polonicum w Słubicach i Uniwersytetu Europejskiego Viadrina we Frankfurcie nad Odrą. W tym roku wygłosił je poprzedni duszpasterz akademicki ks. dr Tadeusz Kuźmicki.

- Najbardziej w pamięć zapadły nam słowa, że najlepsza decyzja, to decyzja świadomie przez nas podjęta, a najważniejsze to iść za głosem swojego sumienia. Utkwiło mi także to, jak powtarzał ks. Tadeusz, że podobnie jak obraz wszystko musi mieć swoje ramy, czyli plan - mówią Adrianna i Piotr

- Rekolekcje dały nam nieco inne spojrzenie na rzeczywistość. Otrzymaliśmy konkretne wskazówki, co i jak robić, aby być szczęśliwymi. Zostaliśmy popchnięci do odpowiedzialnego podejmowania decyzji - wyjaśnia studentka Anna.

Duszpasterzem akademickim w Katolickim Centrum Studenckim "Parakletos" w Słubicach jest ks. Rafał Mocny.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama