Nowy numer 07/2020 Archiwum

Modlitwa w intencji zmarłych górników

Niedziela 23 grudnia będzie dniem żałoby narodowej w Polsce. Tego dnia w każdym kościele diecezji zielonogórsko-gorzowskiej wierni będą modlić się w intencji górników, którzy zginęli w kopalni w Karwinie.

W związku z ogłoszeniem przez Prezydenta RP najbliższej niedzieli 23 grudnia dniem żałoby narodowej w Polsce, bp Tadeusz Lityński postanowił, aby na zakończenie każdej Mszy św. sprawowanej w tym dniu w kościołach diecezji zielonogórsko-gorzowskiej odmówić modlitwę w intencji górników, którzy zginęli na skutek wybuchu metanu w kopalni Karwina (Czechy), a także w intencji ich rodzin.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama