Nowy numer 2/2021 Archiwum

Pójdźmy do Betlejem za Mędrcami

W uroczystość Objawienia Pańskiego ulicami wielu miejscowości naszej diecezji przejdą Orszaki Trzech Króli. Zobacz gdzie i o której!

Diecezjalna baza Orszaków Trzech Króli:

Drezdenko

Orszak Trzech Króli wyruszy po Mszy św. o godz. 11.30 w kościele pw. Przemienienia Pańskiego.

Gaworzyce

Orszak Trzech Króli poprzedzi Msza św. o godz. 12.30 w kościele pw. Matki Bożej Różańcowej w Gaworzycach. Na zakończenie koncert noworoczny w Domu Kultury.

Gorzów Wlkp.

Orszak Trzech Króli rozpocznie się o godz. 14.00 przed Filharmonią Gorzowską i przejdzie ul. Warszawską, Jagiełły i Chrobrego, aż na Plac Grunwaldzki.

Lubsko

Orszak Trzech Króli wyruszy po Mszy św., która rozpocznie się o godz. 13.00 w kościele pw. Nawiedzenia NMP.

Międzyrzecz

Orszak Trzech Króli poprzedzi Msza św. w kościele pw. św. Jana Chrzciciela. Na zakończenie występy dzieci w MOK.

Nowa Sól

Orszak poprzedzi Msza św. w kościele św. Antoniego o godz. 11.30. O godz. 12.00 zaplanowano rozpoczęcie Orszaku (parking przy klasztorze,Braci Mniejszych Kapucynów), a półgodziny później wyjście. Zakończenie ok. godz. 14.00 na placu św. Floriana.

Skwierzyna

Orszak Trzech Króli wyruszy po Mszy św. o godz. 10.00.

Strzelce Krajeńskie

Orszak Trzech Króli rozpocznie się koncertem kolęd o godz. 14.00 na Rynku. Ok. godz. 15.00-15.30 przybędą Trzej Królowie, którym zostaną przekazane klucze do miasta. Później wyruszy orszak.

Trzebiel

Orszak Trzech Króli rozpocznie się na ul. Żarskiej o godz. 11:40 i wyruszy do kościoła na Mszę św. o godz.12:00.

Wschowa

Orszak Trzech Król rozpocznie się o godz. 15.00 przy klasztorze ojców franciszkanów. Wszystko zakończy się kolędowaniem na wschowskim rynku.

Zielona Góra

Lubuski Orszak Trzech Króli rozpocznie się ok. 13.30 przy kościele pw. Najświętszego Zbawiciela. Poprzedzi go Msza św. o godz. 12.00. Orszak wyruszy do stajenki betlejemskiej przy ratuszu i zakończy się pokłonem Trzech Króli oraz wspólnym kolędowaniem.

Żagań

I Żagański Orszak Trzech Króli poprzedzi Msza św. o godz. 12.30. Później zbiórka na Placu Klasztornym i wyjście Orszaku w kierunku Placu Słowiańskiego.

Żary

IV Żarski Orszak Trzech Króli rozpocznie się o godz. 13.00 przy kościele Wniebowzięcia NMP. Poprzedzi go Msza św. o godz. 12.00.

Brakuje Twojej miejscowości? Napisz: zgg@gosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama