GN 08/2020 Archiwum

Chrzest był i jest darem

Spotkanie opłatkowe wspólnot Domowego Kościoła z całej diecezji odbyło się 13 stycznia w sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej.

– Chrzest był i jest dla nas darem – mówił w homilii bp Paweł Socha, który uczestniczył w wydarzeniu. – Spotkanie opłatkowe to już długa tradycja. Cieszymy się, że możemy być razem. Ten dzień ma wymiar diecezjalnego dnia wspólnoty Domowego Kościoła – wyjaśniają Anna i Mariusz Mazurkowie, para diecezjalna. W Rokitnie był obecny także ks. Roman Litwińczuk, który jest moderatorem Domowego Kościoła w diecezji.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama