Nowy numer 09/2020 Archiwum

Ewakuacja Urzędu Miasta w Gorzowie

Jeden z urzędników otrzymał e-mail z wiadomością, że w urzędzie mogą być materiały wybuchowe. Teraz policjanci sprawdzają budynki magistratu. Niczego nie znaleźli.

Pracownicy i petenci opuścili budynki Urzędu Miasta. Przy obiektach jest straż pożarna oraz policja.

- W głównym budynku przy ul. Sikorskiego pirotechnicy wspomagani przez psa wykrywającego materiały wybuchowe nie znaleźli żadnych niebezpiecznych ładunków. Ale urząd miasta mieści się łącznie w sześciu obiektach na terenie miasta, które wskazał nam administrator. Do nich także udali się pirotechnicy. Obecnie są przez nich sprawdzane - powiedział nam tuż przed godziną 13 podkom. Grzegorz Jaroszewicz z Zespołu Prasowego KWP w Gorzowie Wlkp.

Jak poinformował zespół prasowy KWP zakończono sprawdzanie pozostałych budynków należących do magistratu i tam także nie ujawniono materiałów wybuchowych.

Policja jednocześnie zapowiada energiczne działania, aby ustalić autora maila.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama