Nowy numer 08/2020 Archiwum

Boża miłość ogromna, ale trzeba chcieć

W sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej od 4 do 10 lutego odbywała się Oaza Ewangelizacji dla młodzieży z województwa dolnośląskiego.

– Do tej pory wszystkie propozycje były skierowane do młodzieży z województwa lubuskiego, która ma ferie zimowe w innym terminie. Z racji tego, że jestem w Przemkowie, a młodzież skarżyła się, że w ferie nic się nie dzieje, zorganizowaliśmy te rekolekcje – wyjaśnia moderator ks. Tomasz Westfal. – W trakcie Oazy Ewangelizacji każdego dnia towarzyszyły nam konkretne postacie biblijne i omawialiśmy kolejne punkty kerygmatu. Chodzi o to, żeby uświadamiać sobie, że Boża miłość jest tak ogromna, że ogarnie każdego człowieka, ale on musi tego po prostu chcieć – dodaje.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama