Nowy numer 07/2020 Archiwum

Rekolekcje "Wierzyć i rozeznawać"

Stoisz na rozdrożu? Nie wiesz, którą drogę wybrać? Masz wiele pytań? Te rekolekcje są dla ciebie! Diecezjalne duszpasterstwo młodzieży zaprasza do Rokitna.

Rekolekcje "Wierzyć i rozeznawać" w Rokitnie
Gość Zielonogórsko-Gorzowski

W sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie od 8 do 10 marca potrwają rekolekcje dla młodzieży w wieku 16-25 lat o pogłębianiu wiary i rzeczywistości rozeznawania w kluczu wiary. Poprowadzi je o. Michał Legan OSPPE z animatorami z Centrum Duszpasterstwa Młodzieży naszej diecezji. Rekolekcje są adresowane do liderów grup młodzieżowych, maturzystów, osób młodych, które stoją przez ważnymi decyzjami życiowymi, i tych, którzy chcą pogłębić swoją wiarę

Zapisy: TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama