Nowy numer 08/2020 Archiwum

Bal karnawałowy przy parafii

Dzieci ze scholi i Oazy Dzieci Bożych z parafii pw. św. Mikołaja w Głogowie bawiły się 2 marca na karnawałowym balu przebierańców.

Bal odbył się w udekorowanej specjalnie na tę okazję salce w pojezuickim kolegium. Pomysł był bardzo spontaniczny. Szybka i sprawna pomoc rodziców sprawiła, że w ciągu kilku dni udało się wszystko przygotować.

Jak na dobry bal przystało, były muzyka, taniec, słodycze, a także różne konkursy i zabawy integracyjne. Najmłodsi przebrali się za postacie z bajek.

– Cieszymy się, że strony naszej kroniki oazowej zapełnią się zdjęciami z zabawy karnawałowej. To tylko potwierdza, że naprawdę jesteśmy „do tańca i do różańca”. Oprócz wspólnej pasji, jaką jest śpiew, łączy nas umiejętność dobrej zabawy. Cieszymy się, że na balu było nas tak dużo! – mówią animatorki Ania Bala i Weronika Buksa.

– Cieszymy się, że dzieci oraz ich rodzice tak chętnie odpowiedzieli na nasze zaproszenie – dodaje Paulina Skibiszewska, opiekunka scholi.

Na balu nie zabrakło duszpasterzy: ks. Tomasza Janczewskiego i kl. Mateusz Dąbrowski.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama