Nowy numer 09/2020 Archiwum

Zaproszenie na rekolekcje wielkopostne

Egzorcysta i kierownik duchowy Diecezjalnej Grupy Modlitewnej św. o. Pio w Zielonej Górze zaprasza na rekolekcje "W mocy Bożego Ducha".

Rekolekcje odbywać się będą od 18 do 20 marca.

– Zapraszam wszystkich, którzy chcą pogłębić swe życie wewnętrzne, na święte ćwiczenia duchowe. W parafii pw. św. Alberta Chmielowskiego w Zielonej Górze odbędą się rekolekcje „W mocy Bożego Ducha”. Wraz z całą Diecezjalną Grupą Modlitewną św. o. Pio będziemy poznawać reguły o rozeznawaniu duchów, a także współczesne zagrożenia duchowe. Całe rekolekcje będą zmierzać ku doświadczeniu niezwykłej mocy działania Ducha Świętego w życiu Kościoła. Z wyrazami szacunku i darem modlitwy – mówi ks. Krzysztof Hojzer, egzorcysta i kierownik duchowy Diecezjalnej Grupy Modlitewnej św. o. Pio w Zielonej Górze.

Zaproszenie na rekolekcje wielkopostne  

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama