Nowy numer 07/2020 Archiwum

Występ chóru Con Spirito w Łagiewnikach

Zielonogórski chór Con Spirito zaśpiewał 17 marca podczas Mszy św. w sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach.

Chórzyści i towarzyszące im rodziny z parafii pw. Ducha Świętego 16 i 17 marca odwiedzili m.in.: Kraków i sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Najważniejszym wydarzeniem weekendowego wyjazdu był śpiew podczas Eucharystii transmitowanej przez telewizję publiczną. Występ zespołu prowadzonego przez Małgorzatę Szumską spotkał się z pozytywnymi reakcjami telewidzów.

Chór Con Spirito działa przy parafii pw. Ducha Świętego w Zielonej Górze od 5 lat i tworzony jest w zdecydowanej większości przez śpiewaków amatorów. Con Spirito ma w repertuarze ponad 100 utworów sakralnych i kilkadziesiąt koncertów w Polsce oraz za granicą.

Osoby zainteresowane śpiewem w chórze i muzycznymi podróżami z tym związanymi są zaproszone na próby zespołu odbywające się w każdą środę o 19.00 w Auli Jasnogórskiej przy ulicy Bułgarskiej 30 w Zielonej Górze.

« 1 »
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama