Nowy numer 08/2020 Archiwum

Ekstremalna Droga Krzyżowa już dziś

To już dzisiaj! Wieczorem rozpoczyna się Ekstremalna Droga Krzyżowa. Do tej chwili zapisało się 1650 osób. Wciąż można dołączyć! A do wyboru jest 31 tras.

Do udziału zaprasza lider EDK w naszej diecezji. – Wielka siła i wielka odwaga, ale i potrzeba wielkiej pokory. Tak jak w życiu nie zawsze jest lekko i przyjemnie. Czasem jest za ciężko! Za ciężko, żeby otworzyć gębę do modlitwy, żeby z nadzieją czekać na nowy dzień, żeby zdobyć się na heroizm wiary. Za ciężko, żeby opowiedzieć, dlaczego serce w nas wyje. Kiedy robi się za ciężko, usiądź przy krzyżu. Nic więcej – zachęca Rafał Wojtkiewicz, lider EDK w diecezji

–  Przytul się do Cierpiącego, do Opuszczonego, do Obolałego. Pozwól, żeby Twoje i Jego milczenie spotkały się gdzieś w połowie drogi. Nie warto żyć normalnie, warto żyć ekstremalnie. Pod krzyżem nie trzeba tłumaczyć się z cierpienia – dodaje.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama