GN 13/2020 Archiwum

Ks. prof. Zdzisław Chlewiński obchodzi dziś 65. rocznicę święceń kapłańskich

Księdzem jest już od 65 lat. To światowej klasy psycholog, ale przede wszystkim pełen prostoty ewangelicznej kapłan z diecezji zielonogórsko-gorzowskiej.

Na stronie internetowej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego o ks. prof. Zdzisławie Chlewińskim czytamy: „(…) jest autorem książek i artykułów naukowych oraz popularnonaukowych, wychowawcą kilkudziesięciu roczników studentów, promotorem prac magisterskich i doktorskich, mistrzem dla wieloletnich współpracowników, skutecznym organizatorem życia akademickiego, a także podróżnikiem i marzycielem”.

Więcej o ks. Zdzisławie Chlewińskim poniżej:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama