GN 07/2020 Archiwum

Pielgrzymka Przyjaciół Paradyża już w niedzielę

Doroczna pielgrzymka osób zrzeszonych w Dziele Duchowej Pomocy Powołaniom "Przyjaciele Paradyża" do Wyższego Seminarium Duchownego odbędzie się w niedzielę 5 maja.

„Przyjaciele Paradyża” to stowarzyszenie powołane przez biskupa zielonogórsko-gorzowskiego w celu podejmowania modlitwy i dzieł apostolskich na rzecz powołań do kapłaństwa i życia zakonnego. – Członkowie dzieła zobowiązują się do codziennej modlitwy o powołania oraz do wspierania materialnego seminarium duchownego w Paradyżu oraz diecezjalnego duszpasterstwa powołań – wyjaśnia ks. Andrzej Sapieha, rzecznik prasowy kurii biskupiej.

Członkowie wspólnot 5 maja wezmą udział modlitwie i spotkają się z klerykami.

Szczegółowy program wydarzenia:

  • 10.00 - Godzinki o Najświętszej Maryi Pannie i konferencja ascetyczna
  • 11.00 - Msza św.
  • 12.30 - posiłek
  • 13.30 - spotkanie z alumnami
  • 14.30 - nabożeństwo majowe i zakończenie pielgrzymki
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama