Nowy numer 15/2020 Archiwum

Szkoła Modlitwy w Zielonej Górze

Siostra Faustyna od Jezusa ze Wspólnoty Błogosławieństw zaprasza na drugie spotkanie w ramach Szkoły Modlitwy pod hasłem: "Modlitwa uwielbienia i wstawiennicza".

Szkoła Modlitwy
Gość Zielonogórsko-Gorzowski

Wspólnota Pustynia w Mieście zaprasza na drugie spotkanie z s. Faustyną od Jezusa ze Wspólnoty Błogosławieństw. "Przyjdź, a dowiesz się, czy warto prosić o modlitwę, jak się modlić za innych i czy Bóg potrzebuje naszego uwielbienia. Spotkanie rozpocznie się konferencją w kawiarni Pod Aniołami przy parafii pw. św. Józefa Oblubieńca w Zielonej Górze. Po konferencji będzie czas na zadawanie pytań, do czego bardzo zachęcamy. Po konferencji chcemy Was zaprosić na wspólną modlitwę, a po niej na kawę, herbatę, ciasto i miłe pogaduszki" - czytamy w zaproszeniu.

Spotkanie odbędzie się 18 maja. Początek o 15.00.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama