Nowy numer 14/2020 Archiwum

Drużyna Caritas z pucharem fair play

11 i 12 maja w Częstochowie odbyły się XVII Mistrzostwa Polski w Piłce Ulicznej Osób Bezdomnych i Społeczności Trzeźwościowych. Nie zabrakło przedstawicieli naszego regionu, a drużyna Schroniska Caritas zdobyła puchar fair play.

W zawodach wzięło 18 drużyn z całej Polski: MONAR Luta, Neofici Dębowiec, OTU Cibórz, Hostel Cibórz, Nowy Dworek I, Nowy Dworek II, Brat Albert I, Brat Albert II, Monar Dębowiec, ONE PASION ONE LOVE WP ROŻCNOWICE 34, POWRÓT Z U, Caritas Serca Warszawa, ZP Studzieniec, GTCH Katowice, Monar Nowolipsk, Monar Zbicko, Hostel Dębowiec oraz drużyna Schronisko Caritas Zielona Góra.

Po dwóch bardzo intensywnych dniach rozgrywek Mistrzem Polski w tegorocznych zawodach została drużyna  Brat Albert z Wrocławia, która wygrała w finale po rzutach karnych z drużyną Hostel Dębowiec.Natomiast III miejsce zdobyła drużyna Nowy Dworek I.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama