Nowy Numer 16/2024 Archiwum

Drużyna Caritas z pucharem fair play

11 i 12 maja w Częstochowie odbyły się XVII Mistrzostwa Polski w Piłce Ulicznej Osób Bezdomnych i Społeczności Trzeźwościowych. Nie zabrakło przedstawicieli naszego regionu, a drużyna Schroniska Caritas zdobyła puchar fair play.

W zawodach wzięło 18 drużyn z całej Polski: MONAR Luta, Neofici Dębowiec, OTU Cibórz, Hostel Cibórz, Nowy Dworek I, Nowy Dworek II, Brat Albert I, Brat Albert II, Monar Dębowiec, ONE PASION ONE LOVE WP ROŻCNOWICE 34, POWRÓT Z U, Caritas Serca Warszawa, ZP Studzieniec, GTCH Katowice, Monar Nowolipsk, Monar Zbicko, Hostel Dębowiec oraz drużyna Schronisko Caritas Zielona Góra.

Po dwóch bardzo intensywnych dniach rozgrywek Mistrzem Polski w tegorocznych zawodach została drużyna  Brat Albert z Wrocławia, która wygrała w finale po rzutach karnych z drużyną Hostel Dębowiec.Natomiast III miejsce zdobyła drużyna Nowy Dworek I.