Nowy numer 3/2021 Archiwum

Nasi diecezjanie już w Lednicy

"Wiesz, że Cię kocham" - to hasło XXIII Spotkanie Młodych Lednica 2000, które dziś odbędzie się w Lednicy. Nasi diecezjanie już tam docierają. Czekamy na Wasze zdjęcia!

40-osobowa grupa z parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Żaganiu na  miejscu zameldowała się już o 2.30 w nocy. Dlaczego przyjechali? – Ruch Lednicki w Żaganiu został założony w marcu i w czasie tegorocznej Lednicy zostanie to oficjalnie ogłoszone. Chcemy naszym życiem i działaniem pokazywać, że młody Kościół jest piękny i pełen życia – wyjaśnia wikariusz ks. Damian Wierzbicki.

A jakie motywacje towarzyszą młodzieży? – Moja pasja to taniec i śpiew. Dziś w ten sposób chcemy wychwalać Boga – podkreśla Aleksandra Zielińska. – Jesteśmy tu, aby napełnić się miłością, bo hasło tegorocznej Lednicy to: „Wiesz, że Cię kocham” – dodaje Weronika Jastrząb.

Przysyłajcie swoje zdjęcia na: zgg@gosc.pl

Przesłanie materiałów jest równoznaczne z:
- udzieleniem nieodpłatnej zgody na ich publikację na stronach internetowych, których właścicielem jest Instytut Gość Media. Nadawca
- oświadczeniem, że nadesłane treści są własnością nadsyłającego i nie naruszają praw osób trzecich – w tym autorskich praw majątkowych i przepisów dotyczących ochrony wizerunku.

Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media z siedzibą w Katowicach (dalej „My”), dostępny pod adresem e-mail: sekretariat@igomedia.pl i nr tel.: (32) 251 18 07. Dane osobowe będą gromadzone na podstawie naszego uzasadnionego interesu prawnego tj. w celach związanych z komunikacją pomiędzy nami a Panią/Panem, przez okres niezbędny dla jej celów, a także na podstawie przepisów prawa: Ustawy prawo prasowe, w celu upublicznienia nadesłanych przez Panią/Pana materiałów w serwisach internetowych Instytutu Gość Media. W razie konieczności dane mogą być przekazane uprawnionym organom państwowym.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Podanie danych jest konieczne ze względu na ww. cele.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama