Nowy numer 09/2020 Archiwum

Turniej siatkarski dla młodzieży

Już po raz ósmy Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zorganizowało w Zielonej Górze turniej piłki siatkowej dla młodzieży.

Turniej, który odbył się 21 czerwca w sali gimnastycznej V Liceum Ogólnokształcącego w Zielonej Górze, zorganizowało Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży. – W tym roku obchodzimy 25-lecie, dlatego zaprosiliśmy do udziału nie tylko kaesemowiczów, ale także młodzież z innych wspólnot i ruchów. Są z nami oazowicze i harcerze – wyjaśnia Jakub Kusiowski, prezes KSM.

– Ważne jest, aby dbać o rozwój ducha, ale też o sprawność fizyczną. Poza tym to dobra okazja do integracji – dodaje.

W turnieju wzięło udział dziesięć zespołów. Pierwsze miejsce zajęła drużyna z parafii pw. św. Józefa w Żarach, drugie - z Nowogrodu i Klepiny, a trzecie - młodzież z oazy na Jędrzychowie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama