Nowy numer 09/2020 Archiwum

Bracia kapucyni zapraszają na Spotkanie Młodych w Wołczynie

Fantastyczni goście, jedyni w swoim rodzaju duszpasterze, a także niepowtarzalna młodzież z całej Polski - to wszystko już od 8 do 12 lipca na Spotkaniu Młodych w Wołczynie.

Spotkanie Młodych w Wołczynie ma charakter festiwalowo-rekolekcyjny, a jego głównym celem jest promowanie wartości chrześcijańskich wśród młodych ludzi. Organizatorem spotkań jest Krakowska Prowincja Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów. W tym roku zjazd odbędzie się od 8 do 12 lipca.

Młodzież będzie mogła bawić się na koncertach zespołów takich, jak: Wyrwani Z Niewoli, niemaGOtu oraz zespół braci kapucynów – KapEl’a. – Jest to też czas, w którym nie zabraknie ciekawych i wartościowych konferencji. Tegoroczni prelegenci to m.in. Monika i Marcin Gomułkowie, bp Edward Kawa, br. Paweł Teperski, Michał PAX Bukowski – wyjaśnia br. Grzegorz Dziedzic.

– Nie chcesz jechać sam? Nie ma problemu. Bracia Kapucyni z Nowej Soli organizują wyjazd na to wydarzenie – dodaje.

Więcej informacji pod numerem telefonu 513 021 695 lub na FB – Nowa Sól na Wołczynie. Zgłoszenia do 30 czerwca. O inicjatywie można poczytać także na: www.wolczyn.kapucyni.pl.

Hymn XXV Spotkania Młodych w Wołczynie
Spotkanie Młodych w Wołczynie
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama