Nowy numer 43/2020 Archiwum

Przyślijcie kartkę z wakacji

Jesteście na obozie, koloniach, rekolekcjach organizowanych przez parafię, wspólnotę, stowarzyszenie itp.? Przyślijcie nam kartkę z wakacji! Oto pierwsza z nich: "Wniebowzięta Kolonia Parafialna Planeta B-612".

Przesyłam serdeczne pozdrowienia od uczestników „Wniebowziętej Kolonii Parafialnej Planeta B-612” zorganizowanej przez parafię pw. Wniebowzięcia NMP w Żarach. W wypoczynku w miejscowości Długopole-Zdrój w Kotlinie Kłodzkiej uczestniczy 45 dzieci z Żar, Żagania, Wschowy, Lubska, Lasek k. Czerwieńska.

W tym roku dzieci zostały zaproszone na Planetę B-612, którą zamieszkuje Mały Książę, bohater książki Antoine’a de Saint-Exupery. Zwiedzając różne zakątki Kotliny Kłodzkiej, uczestnicy przeżywają przygody Małego Księcia i uczą się od niego otaczającego świata, rozumienia dorosłych i siebie.

W czasie 15 dniowego turnusy zwiedzimy Bystrzycę Kłodzką, Kłodzko, kopalnię złota w Złotym Stoku, Muzeum Zabawek w Kudowie-Zdroju, Starą Kopalnię w Wałbrzychu, twierdzę w Srebrnej Górze. Nie zapominamy też o duchowym rozwoju uczestników poprzez wspólną modlitwę i Eucharystię sprawowaną m.in. w sanktuarium maryjnym w Wambierzycach.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama