Nowy numer 29/2019 Archiwum

Brakowało mi tego pielgrzymowania

Już po raz 15. wyruszyła rowerowa wyprawa z Rzepina do Częstochowy. Od 5 do 11 lipca cykliści przemierzyli niemal 500 km.

W tym roku na Jasną Górę wybrało się 50 osób. – Pomysłodawcą tej inicjatywy jest ksiądz proboszcz Stanisław Wencel. Od 15 lat nie brakuje chętnych do uczestnictwa w pielgrzymce, aby zawieźć swoje prośby i podziękowania do Matki Bożej Częstochowskiej. Dla mnie jest to podsumowanie całego roku – podkreśla przewodnik pielgrzymki Krzysztof Kowalewski. Pielgrzymka to nie tylko jazda na rowerze, ale przede wszystkim rekolekcje w drodze. Jest Msza św., Różaniec, celebracja słowa Bożego, Apel Jasnogórski i wiele innych okazji do spotkania Pana Boga. W tym roku pątnikom na rowerach towarzyszy hasło: „W mocy Ducha Świętego”, a duchowym opiekunem wyprawy jest ks. Grzegorz Kołodziejczyk.

Dostępne jest 36% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL